Klucz do siebie

Klucz do siebie

warsztaty rozwoju osobowego

Warsztaty ruszą w chwili zebrania się grupy


Do życia w pełni swoim pięknem i dobrem, potrzebujemy rozwoju intelektualnego,  duchowego, troski o ciało jak i wiedzy i umiejętności zarządzania swoim światem wewnętrznych doświadczeń, emocji, myśli itp. Potrzebujemy samopoznania i nabycia umiejętności zdrowego, konstruktywnego sposobu przeżywania siebie, świata i relacji, bowiem „łaska pracuje na naturze”.

Warsztaty Klucz do siebie to niejako kurs samo-obsługi, „obsługi” swojego wewnętrznego świata. Niosą one podstawową wiedzę, o tym czym są uczucia, myśli, przekonania. Uczą jak nimi zarządzać, jak rozpoznawać swoje potrzeby i troszczyć się o nie samodzielnie; jak żyć wartościami i budować zdrowe, dobre relacje; dają szansę, aby odnaleźć siebie, poszerzyć przestrzeń swojej wewnętrznej wolności i wówczas autentycznie czynić z siebie dar, kochając w prawdzie.

Ogólne zagadnienia warsztatów:

Kim jest człowiek?

Przytulić swoje uczucia.                                   

Co mi się myśli?

Dać głos potrzebom.

Ja fałszywe i prawdziwe.

Świat wartości.

Dziecko, dorosły i rodzic – świat

wewnętrznych ról.

Tu i teraz – ja obecne i uważne.

Informacje ogólne

Rozpoczęcie: 5 października 2022

Spotkania: w środy godz. 18.45-20.45, warsztaty będą trwać ok. 3 miesięcy,

Koszt warsztatów: 200zł/miesięcznie/

Prowadząca: s. Agnieszka Tokoń chr, jestem siostrą zakonną/jadwiżanką wawelską/, pedagogiem, teologiem, interwentem kryzysowym, w trakcie certyfikacji na specjalistę pomocy psychologicznej. Jestem także terapeutką warsztatową Programu 12 kroków ku pełni życia, kierownikiem duchowym. Kilka lat temu założyłam w Krakowie Przystań Duchową, w której towarzyszę osobom przeżywającym różne kryzysy duchowe i egzystencjalne. Moją pasją jest Bóg, człowiek i piękno. Życie to dla mnie droga, na której wciąż uczę się siebie, innych i Boga, kochania siebie i życia, jako podarowanego mi jak i zadanego przez Boga.