Categories Menu
Poradnia

Poradnia

1. Magdalena Foss-Kita,

psychoterapia w nurcie psychodynamicznym osób z problemami emocjonalnymi, które maja trudności w związkach, nie czuja się kochane i akceptowane, nie radzą sobie w życiu zawodowym, mają poczucie ,że nie mogą sobie znaleźć miejsca w świecie, czują się wciąż smutne i przygnębione.

Dyżur: wtorki: 17.00-19.00

 

2. Romana Petrymusz – psycholog, coach, psychoterapeuta terapii integratywnej w podejściu chrześcijańskim.

Moją pracę kieruję do osób, które czują się zagubione w otaczającym świecie, które nie potrafią odnaleźć sensu swojego życia, które mają trudności w podejmowaniu decyzji i określeniu swojej życiowej drogi, które czują, że chciałyby coś zmienić w swoim życiu, a nie wiedzą jak.

Spotkania pozwalają przyjrzeć się bieżącym trudnościom czy problemom (jak np. nieśmiałość, nierozwiązane konflikty, trudności w samodzielnym funkcjonowaniu, stany depresyjne, niska samoocena, lęki) z obiektywnej strony, co pomaga otworzyć się na szerszą perspektywę siebie samego jak i na otaczające środowisko. Jest to sposób na wydobycie, tak często ukrytych czy niezauważonych, osobistych umiejętności i zasobów potrzebnych do satysfakcjonującego życia.

Spotkania kieruję do osób, które z jakiś względów nie mogą być osobiście na sesji – możliwość umówienia się poprzez Skype.

Dyżur : wtorki i środy po wcześniejszym umówieniu się – [email protected]

 

 

3. Maria Kukuła– psycholog, ścieżka specjalizacyjna: psychologia kliniczna dziecka oraz psychologia rodziny i edukacji, pedagog społeczno-opiekuńczy. Można powiedzieć “psycholog dziecięcy”.

Pracuję z dziećmi, aby pomóc im w sposób pełny wykorzystywać swój potencjał- stosuję metodę wspierania ich rozwoju poprzez zabawę, która jest dla dzieci najbardziej naturalną formą spędzania czasu. Ponadto podejmuję współpracę z Rodzicami, aby mogli samodzielnie stwarzać jak najlepsze warunki rozwoju dla ich pociech jednocześnie nie doprowadzając do nadmiernego zmęczenia i frustracji siebie samych.  Pracujemy razem starając się o to, aby  codzienność w domu była radością zarówno dla małych jak i dużych.

Serdecznie zapraszam na spotkanie w każdej sprawie wychowawczej, która Państwa niepokoi. Prowadzę spotkania zarówno z dziećmi (w obecności Rodziców lub bez nich) jak i z samymi Rodzicami, zależy to od konkretnej sytuacji i wspólnych z Państwem ustaleń.

Dyżur: Terminy spotkań to środy po wcześniejszym umówieniu (lub ewentualnie inne dni tygodnia)

email: [email protected]

 

4. AGNIESZKA BANAŚ 

Terapeuta programu 12 kroków,  doradca rodzinny ( Poradnictwo i Mediacje UPJP2) , psychoterapeuta ( w trakcie 4 letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP) , organizatorka pierwszej grupy „12 kroków ku pełni życia” w Krakowie. Od 9 lat prowadzi warsztaty rozwoju osobistego . Warsztat pracy doskonali uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.

Kontakt:
[email protected]

 

5.ALICJA KMIETOWICZ-SYNOWIEC 

Terapeuta Programu 12 kroków. Ukończyła Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej CM UJ z ramienia Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swój warsztat doskonaliła w Szpitalu im. L.Rydygiera oraz w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym i Poradni Zdrowia Psychicznego. Założycielka Manresy, gdzie od roku 2010 prowadzi grupy 12 kroków.

Kontakt:
[email protected]

 

6. Michał Kuś – psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany trener, coach.

Współzałożyciel Manresy – Jezuickiego Centrum Pomocy Psychologicznej i Duchowej, gdzie prowadzi warsztaty Programu 12 kroków ku pełni życia. Lider Lokalnych Wspólnot Odnowy.

Warsztat pracy doskonalił w 4 –letnim Studium Psychoterapii Psychodynamicznej przy Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego z ramienia Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończył Szkołę Trenerów (Europejskie Ramy Kwalifikacji EQF- 5 stopień trenerski) oraz Międzynarodowe Studia Coachingu w Krakowie, jak również liczne szkolenia i kursy kwalifikacyjne. Posiada Europejski certyfikat psychoterapeuty Logoterapii.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe. Pracował z młodzieżą, jak i dorosłymi min. w PPP nr 2, ZSOI nr 1 w Krakowie; Punkcie Interwencji Kryzysowej w Wieliczce, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Krakowie, krakowskim sądzie rejonowym jako kurator sądowy.

Współautor książek pt: „Problemy współczesności, a chrześcijanie” oraz „Wreszcie dojrzeć”. Swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy indywidualnej i grupowej w formie interwencji kryzysowej, terapii indywidualnej i grupowej, szkoleń czy sesji coachingowych. specjalizuje się w pomocy osobom w kryzysie osobistym, małżeńskim, rodzinnym, psychoterapii indywidualnej oraz rodzinnej. Prowadzi sesje coachingowe.

Dyżur: środy 17:00 – 19:00, czwartki 8:00-9:00 oraz czwartki 15:00-19:00 (każdy po wcześniejszym umówieniu mailowym)

Kontakt: [email protected]